VXC 10/45-N - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të Pamjen më të mëdha

VXC 10/45

Pedrollo

VXC 10/45-N - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL tre faza

Prurjes deri në 550 l/min (33 m3/h). Kokën lart për 8.5 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 268 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 268 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,68 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

268,02 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.5
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)550
Përhapja min. (m.)1,5
Max kokë. (m.)8,5
Prizë2"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)41,3
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)17,2
GaranciDy vjet

Më shumë info

Versioni i ri i VXC seri, që ishte krejtësisht e projektuar dhe e bëri edhe më të besueshme me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

Ky trajtim garanton rezistencë të lartë ndaj oksidimit.

Pompa në VXC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, të jashtëzakonshme e fuqisë dhe rezistenca ndaj gërryerjes, janë të pajisura me impeller VORBULL lloji.

Ata janë të rekomanduara për të kullimit të ujërave të ngarkuar me kusht solids, ujërave të zeza, ujërave të zeza dhe të përzier me baltë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.5
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)550
Përhapja min. (m.)1,5
Max kokë. (m.)8,5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)41,3
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)17,2
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar