FV 3 - Tank gjatë 3 litra Pamjen më të mëdha

FV 3

Pedrollo

FV 3 - Tank gjatë 3 litra

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 30 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 30 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

30,74 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Rezervuarit përmes-FV 3 është ideale për funksionimin e duhur të pompa elektrike dhe për të shmangur të shpeshta nisje. Në përputhje lidhje.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...