2CPm 80 - Pompë elektrike multigirante të vetme-faza Shfaq të madhe

2CPm 80 - Pompë elektrike multigirante të vetme-faza

2CPm 80

Produkt i ri

Prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kreu deri në 27 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 115 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 115 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

115,08 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe quietness janë përdorur gjerësisht në familje sektorit dhe, në veçanti, për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, rritje tanke, për ujitja e kopshteve, apo kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 2-4CPm

LLOJI
të vetme-faza
2CPm 80
3CPm 60
3CPm 80
4CPm 80
3CPm 100
4CPm 100
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.370.50
0.450.60
0.550.75
0.550.75
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)2.4
Capacitor10 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)7
Max kokë. (m.)30
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerNoryl
Numri i impellers2
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.8
Lartësia (cm)17.2
Thellësia (cm)30.7
Pesha (kg)9
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave 2-4CP

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë 2-4CP Pedrollo pompa.

Shkarkime (519.12k)