5CRm 80 - centrifugale Pompë elektrike multigirante të Shfaq të madhe

5CRm 80 - centrifugale Pompë elektrike multigirante të vetme-faza

5CRm 80

Produkt i ri

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kreu deri në 66 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 174 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 174 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,74 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

174,48 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 2-5CRm

LLOJI
të vetme-faza
2CRm 80
3CRm 60
3CRm 80
4CRm 80
5CRm 80
3CRm 100
4CRm 100
5CRm 100
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.370.50
0.450.60
0.550.75
0.751
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)5.5
Capacitor20 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)12
Max kokë. (m.)67
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18.2
Lartësia (cm)20.2
Thellësia (cm)41.1
Pesha (kg)10.7
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave 2-5CR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë 2-5CR Pedrollo pompa.

Shkarkime (522.66k)