4CR 100 - centrifugale Pompë elektrike multigirante tre faza Shfaq të madhe

4CR 100 - centrifugale Pompë elektrike multigirante tre faza

4CR 100

Produkt i ri

Prurjes deri në 130 l/min (7.8 m3/h). Kreu deri në 50 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 181 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 181 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,81 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

181,91 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)4.5
Thithjen në 400V (NJË)2.6
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)130
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)50
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18.2
Lartësia (cm)20.2
Thellësia (cm)41.1
Pesha (kg)10.6
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Fleta e të dhënave 2-5CR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë 2-5CR Pedrollo pompa.

Shkarkime (522.66k)