5CR 100 - centrifugale Pompë elektrike multigirante tre faza Shfaq të madhe

5CR 100 - centrifugale Pompë elektrike multigirante tre faza

5CR 100

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 188 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 188 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,88 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

188,34 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 2-5CR

LLOJI
tre-fazor
2CR 80
3CR 60
3CR 80
4CR 80
5CR 80
3CR 100
4CR 100
5CR 100
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.370.50
0.450.60
0.550.75
0.751
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)10.8

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave 2-5CR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë 2-5CR Pedrollo pompa.

Shkarkime (522.66k)