2CRm 80 - centrifugale Pompë elektrike multigirante të Pamjen më të mëdha

2CRm 80

Pedrollo

2CRm 80 - centrifugale Pompë elektrike multigirante të vetme-faza

Prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kreu deri në 26 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 123 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 123 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

123,11 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.2
Capacitor10 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)27
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers2
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)18,2
Lartësia (cm)18,2
Thellësia (cm)36,1
Pesha (Kg)6,5
GaranciDy vjet

Më shumë info

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe lehtësinë e përdorimit janë përdorur gjerësisht në të brendshme të sektorit të shoqërisë civile, në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogla dhe të mesme rezervuarë, rritje tanke, për decanting dhe për ujitjen e parqe dhe kopshte.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.2
Capacitor10 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)27
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers2
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18,2
Lartësia (cm)18,2
Thellësia (cm)36,1
Pesha (Kg)6,5
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar