2CPm 25/130N - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller të Pamjen më të mëdha

2CPm 25/130N

Pedrollo

2CPm 25/130N - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller të vetme të fazës

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kreu deri në 42 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 173 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 173 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,73 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

173,10 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)6.3
Capacitor20 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)15
Max kokë. (m.)42
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers2
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)18,0
Lartësia (cm)20,1
Thellësia (cm)33,0
Pesha (Kg)14,5
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompa PEDROLLO e vijës 2CP, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E PEDROLLO 2CPm 25/130N ka një numër që varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 39 deri në 15 metra.

Në rendimentet e larta dhe përshtatshmërinë më të ndryshme të aplikacioneve, gjithashtu të parregullt, duke e bërë atë një zgjedhje ideale në fushën familjare, civile, industriale; dhe në mënyrë të veçantë për shpërndarjen e ujit në bashkim, tanke, autoclaves, duke rritur presionin në rrjet, për fikjen e zjarrit vendos.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)6.3
Capacitor20 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)15
Max kokë. (m.)42
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers2
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18,0
Lartësia (cm)20,1
Thellësia (cm)33,0
Pesha (Kg)14,5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar