2CPm 25/14B - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller të Pamjen më të mëdha

2CPm 25/14B

Pedrollo

2CPm 25/14B - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller të vetme të fazës

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kreu deri në 54 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 272 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 272 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,72 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

272,33 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)7.7
Capacitor25 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)22
Max kokë. (m.)54
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers2
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)20,0
Lartësia (cm)22,3
Thellësia (cm)40,4
Pesha (Kg)19,3
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompa PEDROLLO e vijës 2CP, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E PEDROLLO 2CPm 25/14B ka një prurjes qe varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 52 deri në 22 metra.

Në rendimentet e larta dhe përshtatshmërinë më të ndryshme të aplikacioneve, gjithashtu të parregullt, duke e bërë atë një zgjedhje ideale në fushën familjare, civile, industriale; dhe në mënyrë të veçantë për shpërndarjen e ujit në bashkim, tanke, autoclaves, duke rritur presionin në rrjet, për fikjen e zjarrit vendos.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)7.7
Capacitor25 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)22
Max kokë. (m.)54
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers2
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)20,0
Lartësia (cm)22,3
Thellësia (cm)40,4
Pesha (Kg)19,3
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar