2CP 25/14B - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller tre Shfaq të madhe

2CP 25/14B - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller tre faza

2CP 25/14B

Produkt i ri

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kreu deri në 54 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 283 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 283 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,83 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

283,63 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës 2CP, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E PEDROLLO 2CP 25/14B ka një prurjes qe varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 52 deri në 22 metra.

Në rendimentet e larta dhe përshtatshmërinë më të ndryshme të aplikacioneve, gjithashtu të parregullt, duke e bërë atë një zgjedhje ideale në fushën familjare, civile, industriale; dhe në mënyrë të veçantë për shpërndarjen e ujit në bashkim, tanke, autoclaves, duke rritur presionin në rrjet, për fikjen e zjarrit vendos.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 2CP

LLOJI
tre-fazor
2CP 25/130N
2CP 25/14B
2CP 25/14A
2CP 25/16C
2CP 25/16B
2CP 25/16A
2CP 32/200C
2CP 32/200B
2CP 32/210B
2CP 32/210A
2CP 40/180C
2CP 40/180B
2CP 40/180A
2CP 40/200B
2CP 40/200A
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)5.4
Thithjen në 400V (NJË)3.1
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)22
Max kokë. (m.)54
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 ”1/4
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers2
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)20
Lartësia (cm)22.3
Thellësia (cm)40.4
Pesha (kg)18.8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 2CP

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 2CP Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.16M)