2CP 40/180C - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller tre Shfaq të madhe

2CP 40/180C - centrifugale Pompë elektrike binjake-impeller tre faza

2CP 40/180C

Produkt i ri

Prurjes deri në 350 l/min (21 m3/h). Kokën lart për 62 m. Motor 4 Kw (5.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 653 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 653 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,53 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

653,39 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës 2CP, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E PEDROLLO 2CPm 40/180C ka një numër që varion nga 100 deri në 350 litra në minutë me një prevalencë që është 62 për 35 metra.

Në rendimentet e larta dhe përshtatshmërinë më të ndryshme të aplikacioneve, gjithashtu të parregullt, duke e bërë atë një zgjedhje ideale në fushën familjare, civile, industriale; dhe në mënyrë të veçantë për shpërndarjen e ujit në bashkim, tanke, autoclaves, duke rritur presionin në rrjet, për fikjen e zjarrit vendos.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 2CP

LLOJI
tre-fazor
2CP 25/130N
2CP 25/14B
2CP 25/14A
2CP 25/16C
2CP 25/16B
2CP 25/16A
2CP 32/200C
2CP 32/200B
2CP 32/210B
2CP 32/210A
2CP 40/180C
2CP 40/180B
2CP 40/180A
2CP 40/200B
2CP 40/200A
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)5.5
Thithjen në 230V (NJË)17.0
Thithjen në 400V (NJË)9.8
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)350
Përhapja min. (m.)35
Max kokë. (m.)64
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers2
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)29.2
Lartësia (cm)33.4
Thellësia (cm)49.6
Pesha (kg)49
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 2CP

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 2CP Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.16M)