5CRm 90 - Pompë elektrike multigirante të vetme-faza Pamjen më të mëdha

5CRm 90

Pedrollo

5CRm 90 - Pompë elektrike multigirante të vetme-faza

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kokën lart për 76 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 406 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 406 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

406,63 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)9.3
Capacitor31.5 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)33
Max kokë. (m.)76
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)18,5
Lartësia (cm)22,8
Thellësia (cm)54,9
Pesha (Kg)19.4
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe të qetë operacion, që është përdorur gjerësisht në familje sektorit dhe, në veçanti, për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, rritje tanke, për ujitja e kopshteve, apo kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)9.3
Capacitor31.5 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)33
Max kokë. (m.)76
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18,5
Lartësia (cm)22,8
Thellësia (cm)54,9
Pesha (Kg)19.4
Default
Garanci40-50 gr/mq

Shkarkuar