5CR 90X - Pompë multigirante tre faza Pamjen më të mëdha

5CR 90X

Pedrollo

5CR 90X - Pompë multigirante tre faza

Me çeliku impeller noryl. Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kokën lart për 76 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 406 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 406 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

406,63 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)6.1
Thithjen në 400V (NJË)3.5
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)33
Max kokë. (m.)76
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)18,5
Lartësia (cm)22,8
Thellësia (cm)54,9
Pesha (Kg)17.6
GaranciDy vjet

Më shumë info

Rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe të qetë operacion, që është përdorur gjerësisht në familje sektorit dhe, në veçanti, për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, rritje tanke, për ujitja e kopshteve, apo kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)6.1
Thithjen në 400V (NJË)3.5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)33
Max kokë. (m.)76
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18,5
Lartësia (cm)22,8
Thellësia (cm)54,9
Pesha (Kg)17.6
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar

Fletë të dhënave 3-6 CR X

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe madhësitë e pompës së serive 3-6CR X nga Pedrollo.

Shkarkuar (703.32k)