3CRm 130X - Pompë multigirante të vetme-faza Shfaq të madhe

3CRm 130X - Pompë multigirante të vetme-faza

FCRm 130/3X

Produkt i ri

Me impeller në noryl. Prurjes deri në 130 l/min (7.8 m3/h). Kreu deri në 49 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 358 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 358 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,58 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

358,13 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe të qetë operacion, që është përdorur gjerësisht në familje sektorit dhe, në veçanti, për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, rritje tanke, për ujitja e kopshteve, apo kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 3-7CRm X

LLOJI
të vetme-faza
5CRm 90X
6CRm 90X
3CRm 130
4CRm 130
3CRm 200
4CRm 200
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.51.2
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)8.5
Capacitor31.5 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)130
Përhapja min. (m.)24
Max kokë. (m.)49
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 ”1/4
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAISI 431 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)49.7
Lartësia (cm)22.8
Thellësia (cm)18.5
Pesha (kg)17.9
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë të dhënave 3-6 CR X

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe madhësitë e pompës së serive 3-6CR X nga Pedrollo.

Shkarkime (703.32k)