5CR 130X - Pompë multigirante tre faza Shfaq të madhe

5CR 130X - Pompë multigirante tre faza

5CR 130X

Produkt i ri

Me impellers në noryl. Prurjes deri në 130 l/min (7.8 m3/h). Përhapja e deri në 81 m. Motor 1.8 Kw (2.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 429 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 429 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

429,01 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë dhe të qetë operacion, që është përdorur gjerësisht në familje sektorit dhe, në veçanti, për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, rritje tanke, për ujitja e kopshteve, apo kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës 3-7CR X

LLOJI
të vetme-faza
5CR 90X
6CR 90X
3CR 130X
4CR 130X
5CR 130X
6CR 130X
3CR 200X
4CR 200X
5CR 200X
6CR 200X
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
1.82.5
2.23
1.11.5
1.52
1.82.5
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)23.7

Shkarkime

Fletë të dhënave 3-6 CR X

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe madhësitë e pompës së serive 3-6CR X nga Pedrollo.

Shkarkime (703.32k)