3SR 2/43 - 1.5 HP pompë elektrike zhytëse trefazore Shfaq të madhe

3SR 2/43 - submersible Pompë elektrike në tre faza 1.5 HP

3SR 2/43

Produkt i ri

Prurjes deri në 45 l/min (2.7 m3/h). Kreu deri në 122 metra. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 378 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 378 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

378,13 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E PEDROLLO 3SR 2/43 ka një numër që varion nga 15 deri në 45 litra në minutë me një prevalencë nga 38.5 për 122 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompe me motor 3-inç në vaj dush, rewindable.

Modele dhe performancës 3SR

LLOJI
tre-fazor
3SR 2/15
3SR 2/22
3SR 2/30
3SR 2/43
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Default
GaranciDy vjet