4BLOCKm 8/4 (20m) - 1 pompë zhytëse njëfazore HP Shfaq të madhe

4BLOCKm 8/5 (20m) - 1 pompë zhytëse njëfazore HP

4BLOCKm 8/5 20m

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 200 l / min (12 m³ / orë). Koka deri në 33,5 m. Motor 0,75 Kw (1 HP). 20 metra kabllo

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 290 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 290 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,90 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

290,98 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë elektrike zhytëse Monobloc në çelik inox gati për ta instaluar.
Shtë i plotë me: kondensator, mbrojtës të mbingarkesës termike të integruar dhe kabllo me fuqi 20 metra.

PEDROLLO 4BLOCKm 8/5 ka një shpejtësi të rrjedhës që varion nga 40 në 200 litra në minutë me një mbizotërim nga 7 në 33.5 metra.

Rekomandohet për furnizimin me ujë të pastër nga puset edhe në prani të rërës (deri në 150 g / m³).

Për shkak të performancës dhe besueshmërisë së lartë rekomandohet të përdoret në sektorin vendas, për shpërndarjen automatike të ujit në lidhje me autoklavat, për ujitje, etj.

Modele dhe performancës 4BLOCKm

LLOJI
të vetme-faza
4BLOCKm 2/10
4BLOCKm 2/13
4BLOCKm 2/20
4BLOCKm 4/7
4BLOCKm 4/9
4BLOCKm 4/14
4BLOCKm 6/4
4BLOCKm 6/6
4BLOCKm 6/9
4BLOCKm 8/4
4BLOCKm 8/7
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)6.0
Capacitor31.5 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)7
Max kokë. (m.)33.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerLexan
Numri i impellers5
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)66.5
Diametri (cm)10
Pesha (kg)13.8
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë teknike 4BLOCK

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo 4BLOCK.

Shkarkime (1.36M)