4BLOCKm 8/7 (20 milion) - submersible Pompë e vetme të fazës Shfaq të madhe

4BLOCKm 8/7 (20 milion) - submersible Pompë e vetme të fazës 1.5 HP

4BLOCKm 8/7 20m

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 200 l/min (12 m3/h). Kokën lart për 46 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP). 20 metra kabllo

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 347 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 347 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

347,69 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Submersible elektrike çelik gati për të instaluar.
Një seri të plotë të: capacitor, motor mbrojtës, një ndërtuar-në termike dhe kabllo të energjisë për 20 metra.

E PEDROLLO 4BLOCKm 8/7 ka një prurjes që varion nga 40 deri në 200 litra në minutë, me përhapjen e nga 16 46 metra.

Ajo është e rekomanduar për të furnizimit nga burimet e pastra të ujit madje edhe në praninë e rërës (deri në 150 g/m3).

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të përdorur në e brendshëm të sektorit, për shpërndarjen automatike të ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, etj.,

Modele dhe performancës 4BLOCKm

LLOJI
të vetme-faza
4BLOCKm 2/10
4BLOCKm 2/13
4BLOCKm 2/20
4BLOCKm 4/7
4BLOCKm 4/9
4BLOCKm 4/14
4BLOCKm 6/4
4BLOCKm 6/6
4BLOCKm 6/9
4BLOCKm 8/4
4BLOCKm 8/7
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)8.0
Capacitor35 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)13
Max kokë. (m.)45
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)82.7
Diametri (cm)10
Pesha (kg)17
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4BLOCK

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo 4BLOCK.

Shkarkime (1.36M)