4BLOCKm 4/6 (20m) - 0,75 HP pompë zhytëse njëfazore

4BLOCKm 4/6 20m

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 100 l / min (6 m³ / orë). Koka deri në 44.5 m. Motor 0,55 Kw (0,75 HP). 20 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 296 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 296 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,96 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

296,99 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë elektrike zhytëse Monobloc në çelik inox gati për ta instaluar.
Shtë i plotë me: kondensator, mbrojtës të mbingarkesës termike të integruar dhe kabllo me fuqi 20 metra.

PEDROLLO 4BLOCKm 4/6 ka një shpejtësi të rrjedhës që varion nga 20 në 100 litra në minutë me një mbizotërim nga 15 në 44.5 metra.

Rekomandohet për furnizimin me ujë të pastër nga puset edhe në prani të rërës (deri në 150 g / m³).

Për shkak të performancës dhe besueshmërisë së lartë rekomandohet të përdoret në sektorin vendas, për shpërndarjen automatike të ujit në lidhje me autoklavat, për ujitje, etj.

Modele dhe performancës 4BLOCKm

LLOJI
të vetme-faza
4BLOCKm 2/10
4BLOCKm 2/13
4BLOCKm 2/20
4BLOCKm 4/7
4BLOCKm 4/9
4BLOCKm 4/14
4BLOCKm 6/4
4BLOCKm 6/6
4BLOCKm 6/9
4BLOCKm 8/4
4BLOCKm 8/7
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)5
Capacitor20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)15
Max kokë. (m.)44.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerLexan
Numri i impellers6
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)67.4
Diametri (cm)10.1
Pesha (kg)12.1
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4BLOCK

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo 4BLOCK.

Shkarkime (1.36M)