4BLOCKm 2/13 (20 milion) - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP

4BLOCKm 2/13 20m

Produkt i ri

Prurjes deri në 60 l/min (3.6 m3/h). Kokën lart për 86 m. Motor 0.75 Kw (1 HP). 20 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 309 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 309 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,09 € .


Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

309,63 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Submersible elektrike çelik gati për të instaluar.
Një seri të plotë të: capacitor, motor mbrojtës, një ndërtuar-në termike dhe kabllo të energjisë për 20 metra.

E PEDROLLO 4BLOCK 2 e RE ka një prurjes qe varion nga 10 deri 60 litra në minutë, me një prevalencë nga 17 deri në 86 metra.
Kokën që pompë mund të arrijnë varet nga motori ku pompë është i pajisur me pajisje dhe numrin e impellers.

Ajo është e rekomanduar për të furnizimit nga burimet e pastra të ujit madje edhe në praninë e rërës (deri në 150 g/m3).

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të përdorur në e brendshëm të sektorit, për shpërndarjen automatike të ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, etj.,

Modele dhe performancës 4BLOCKm

LLOJI
të vetme-faza
4BLOCKm 2/10
4BLOCKm 2/13
4BLOCKm 2/20
4BLOCKm 4/7
4BLOCKm 4/9
4BLOCKm 4/14
4BLOCKm 6/4
4BLOCKm 6/6
4BLOCKm 6/9
4BLOCKm 8/4
4BLOCKm 8/7
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)6
Capacitor31.5 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)26
Max kokë. (m.)86
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1/4 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerLexan
Numri i impellers13
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)78.6
Diametri (cm)10
Pesha (kg)14.3
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4BLOCK

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo 4BLOCK.

Shkarkime (1.36M)