4BLOCKm 2/18 (20m) - 1.5 HP pompë zhytëse njëfazore

4BLOCKm 2/18 20m

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 60 l / min (3.6 m³ / orë). Kreu deri në 135 m. Motori 1.1 Kw (1.5 HP). 20 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 394 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 394 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,94 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

394,06 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë elektrike zhytëse Monobloc në çelik inox gati për ta instaluar.
Shtë i plotë me: kondensator, mbrojtës të mbingarkesës termike të integruar dhe kabllo me fuqi 20 metra.

PEDROLLO 4BLOCKm 2/18 ka një shpejtësi të rrjedhës që varion nga 10 në 60 litra në minutë me një mbizotërim nga 53.5 në 135 metra.

Rekomandohet për furnizimin me ujë të pastër nga puset edhe në prani të rërës (deri në 150 g / m³).

Për shkak të performancës dhe besueshmërisë së lartë rekomandohet të përdoret në sektorin vendas, për shpërndarjen automatike të ujit në lidhje me autoklavat, për ujitje, etj.

Modele dhe performancës 4BLOCKm

LLOJI
të vetme-faza
4BLOCKm 2/10
4BLOCKm 2/13
4BLOCKm 2/20
4BLOCKm 4/7
4BLOCKm 4/9
4BLOCKm 4/14
4BLOCKm 6/4
4BLOCKm 6/6
4BLOCKm 6/9
4BLOCKm 8/4
4BLOCKm 8/7
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)10

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4BLOCK

Karakteristikat e ndërtimit dhe funksionimit. Lakoret e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo 4BLOCK.

Shkarkime (1.36M)