4PDm / 0.50 - 4 "0,5 motorë me rifreskim njëfazor HP Shfaq të madhe

4PDm / 0.50 - 4 "0,5 motorë me rifreskim njëfazor HP

4PDm/0.50

Produkt i ri

Fuqia: 0.37 Kw (0.50 HP). Tensioni: 230 V / 50 Hz Rryma: 3.6 A. Revolucionet: 2800 / min.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 133 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 133 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

133,65 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Motori elektrik PEDROLLO PDm për modelet e Pompës zhytëse 4SR është forca lëvizëse e gjithë trupit të pompës.

Me madhësi të veçantë që pompa të tërhiqet, garanton performancën më të mirë.

Shtë një motor zhytës i rimbursueshëm i klasës së ushqimit në banjë vaji, i kompletuar me kabllo me fuqi 1.5m.

Klasa izoluese F dhe mbrojtje IP68 e përshtatshme për t’u përdorur.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)3.6
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)31.1
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)6.5
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 4PD

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 4PD Pedrollo pompa.

Shkarkime (218.88k)