4PD / 3 - 4 "3 HP motor trefazor 400 V i rimbushur Shfaq të madhe

4PD / 3 - 4 "3 HP motor trefazor 400 V i rimbushur

4PD/3 400/415 V

Produkt i ri

Fuqia: 2.2 Kw (3 HP). Tensioni: nga 230V / 50Hz në 400V / 50Hz. Rryma: 5.9 deri 10.6 A. Revolucionet: 2810 / min.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 185 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 185 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

185,62 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Motori elektrik PEDROLLO PD për modelet e pompës zhytëse 4SR është forca lëvizëse e gjithë trupit të pompës.

Me madhësi të veçantë që pompa të tërhiqet, garanton performancën më të mirë.

Shtë një motor zhytës i rimbursueshëm i klasës së ushqimit në banjë vaji, i kompletuar me kabllo me fuqi 1.5m.

Klasa izoluese F dhe mbrojtje IP68 e përshtatshme për t’u përdorur.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)3
Thithjen në 400V (NJË)6.1
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)43.7
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)11.7
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 4PD

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 4PD Pedrollo pompa.

Shkarkime (218.88k)