4PS/5.5 - Motor mishëruar 4" 5.5 HP tre faza Shfaq të madhe

4PS/5.5 - Motor mishëruar 4" 5.5 HP tre faza

4PS/5.5

Produkt i ri

Pushtet: 4 Kw (5.5 HP). Voltage: 230 V / 50 Hz 400 V / 50Hz. Aktuale: 10.3 17 A. Shpejtësi: 2820/min.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 488 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 488 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,88 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

488,55 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Motor zhytur 4" në banjë me ujë.

Xhaketë në çelik inox AISI 316.

Bosht në çelik të "DUPLEX".

Dredha-dredha damperit mbyllur.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)5.5
Thithjen në 400V (NJË)9.6
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.2
Lartësia (cm)57.4
Pesha (kg)23.4
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

4PS Fleta e të dhënave

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 4Ps Pedrollo pompa.

Shkarkime (206.81k)