4SR1.5 / 17 - Pompë zhytëse HYD - 45 litër Shfaq të madhe

4SR 1.5 / 15 F-HYD - pompë zhytëse prej 45 litrash

4SR 1.5/15 F-HYD

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 45 l / min (2.7 m³ / orë). Kreu deri në 109 metra.

PA ENGINE.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 170 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 170 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,70 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

170,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë zhytëse PEDROLLO 4SR 1.5 / 15 F-HYD rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një prurje që shkon nga 5 në 45 litra në minutë me një mbizotërim 37.5 deri në 109 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Modele dhe shfaqje 4SR1.5 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
4SR1.5/8 - HYD
4SR1.5/13 - HYD
4SR1.5/17 - HYD
4SR1.5/25 - HYD
4SR1.5/32 - HYD
4SR1.5/46 - HYD
IMPELLERS
numri
8
13
17
25
32
25
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
5 ÷ 4548 ÷ 14
5 ÷ 4578 ÷ 23
5 ÷ 45102 ÷ 30
5 ÷ 45151 ÷ 45
5 ÷ 45193 ÷ 58
5 ÷ 45277 ÷ 83
GOJA
nevojën.
1 1/4"

Komente

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)45
Përhapja min. (m.)37.5
Max kokë. (m.)109
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers15
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)49.1
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)5.8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)