Pompë zhytëse 4SR4 / 7 - HYD - 100 litër Shfaq të madhe

4SR 4/6 F-HYD - pompë zhytëse 100 litra

4SR 4/6 F-HYD

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 100 l / min (6 m³ / orë). Koka deri në 48 metra.

PA ENGINE.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 126 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 126 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

126,22 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë zhytëse PEDROLLO 4SR 4/6 F-HYD rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 20 në 100 litra në minutë me një mbizotërim 17 deri në 48 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)