4SRm 1/12 F-PD - Pompë zhytëse njëfazore prej 0.50 HP Shfaq të madhe

4SRm 1/12 F-PD - Pompë zhytëse njëfazore prej 0.50 HP

4SRm 1/12 F-PD

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 30 l / min (1.8 m³ / orë). Kreu deri në 75 metra. Motori 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 275 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 275 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,75 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
16,51 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

275,27 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SRm 1/12 F-PD e rekomanduar për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një normë të rrjedhës që varion nga 5 deri në 30 litra në minutë me një mbizotërim prej 30 deri në 75 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të rimbushur.

Modele dhe performancës 4SR1m - PD

LLOJI
të vetme-faza
4SR1m/13 - PD
4SR1m/18 - PD
4SR1m/25 - PD
4SR1m/35 - PD
4SR1m/45 - PD
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)30
Përhapja min. (m.)30
Max kokë. (m.)75
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers12
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)71.3
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)11
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)