4SR4 / 7 - PD - 0,75 Pompë elektrike zhytëse trefazore HP Shfaq të madhe

4SR 4/6 F-PD - 0,75 HP pompë elektrike zhytëse trefazore

4SR 4/6 F-PD

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 100 l / min (6 m³ / orë). Koka deri në 48 metra. Motor 0,55 Kw (0,75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 261 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 261 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,61 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
16,51 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

261,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 4/6 F-PD rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 20 në 100 litra në minutë me një mbizotërim 17 deri në 48 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të rimbushur.

Modele dhe performancës 4SR4 - PD

LLOJI
tre-fazor
4SR4/7 - PD
4SR4/9 - PD
4SR4/14 - PD
4SR4/18 - PD
4SR4/26 - PD
4SR4/35 - PD
4SR4/46 - PD
4SR4/60 - PD
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)48
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers6
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)64.4
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)10.8
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)