4SR8m / 4 - PD - 1 HP pompë elektrike njëfazore zhytëse Shfaq të madhe

4SRm 8/4 F-PD - 1 HP pompë elektrike njëfazore zhytëse

4SRm 8/4 F-PD

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 200 l / min (12 m³ / orë). Kreu deri në 28 metra. Motori 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 265 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 265 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,65 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
16,51 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

265,13 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SRm 8/4 F-PD rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një ritëm të rrjedhës që varion nga 40 në 200 litra në minutë me një mbizotërim prej 8 deri në 28 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të rimbushur.

Modele dhe performancës 4SR8m - PD

LLOJI
të vetme-faza
4SR8m/4 - PD
4SR8m/7 - PD
4SR8m/9 - PD
4SR8m/13 - PD
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)8
Max kokë. (m.)28
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers4
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)59.6
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)11.7
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)