4SR1m / 25 - PS - 1 HP pompë elektrike njëfazore zhytëse Shfaq të madhe

4SRm 1/22 F-PS - 1 HP pompë elektrike njëfazore zhytëse

4SRm 1/22 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 30 l / min (18 m³ / orë). Koka deri në 148 m. Motori 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 405 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 405 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

405,14 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SRm 1/22 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një ritëm të rrjedhës që varion nga 5 deri në 30 litra në minutë me një mbizotërim 55 deri në 138 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR1m - PS

LLOJI
të vetme-faza
4SR1m/13 - PS
4SR1m/18 - PS
4SR1m/25 - PS
4SR1m/35 - PS
4SR1m/45 - PS
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)16.8

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)