4SR6m / 6 - PS - 1 HP pompë elektrike njëfazore zhytëse Shfaq të madhe

4SRm 6/6 F-PS - 1 HP pompë elektrike njëfazore zhytëse

4SRm 6/6 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 150 l / min (9 m³ / orë). Kreu deri në 39.5 metra. Motori 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 337 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 337 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,37 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

337,83 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SRm 6/6 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 25 në 150 litra në minutë me një mbizotërim prej 14.5 në 39.5 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR6m - PS

LLOJI
të vetme-faza
4SR6m/4 - PS
4SR6m/6 - PS
4SR6m/9 - PS
4SR6m/13 - PS
4SR6m/17 - PS
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)5.9
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)150
Përhapja min. (m.)14.5
Max kokë. (m.)39.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers6
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)62.4
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)12.9
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)