4SR6m / 17 - PS - Pompë njëfazore zhytëse prej 3 HP Shfaq të madhe

4SRm 6/17 F-PS - Pompë njëfazore zhytëse prej 3 HP

4SRm 6/17 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 150 l / min (9 m³ / orë). Kreu deri në 112 metra. Motori 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 549 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 549 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,49 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

549,88 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SRm 6/17 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ajo ka një normë të rrjedhës që varion nga 25 në 150 litra në minutë me një mbizotërim nga 41 në 112 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR6m - PS

LLOJI
të vetme-faza
4SR6m/4 - PS
4SR6m/6 - PS
4SR6m/9 - PS
4SR6m/13 - PS
4SR6m/17 - PS
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)3
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)150
Përhapja min. (m.)41
Max kokë. (m.)112
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
ImpellerDelrin
Numri i impellers17
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)112.5
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)22
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)