4SR2 / 20 - PS - 1.5 HP pompë elektrike zhytëse trefazore Shfaq të madhe

4SR 2/17 F-PS - 1.5 HP pompë elektrike trefazore zhytëse

4SR 2/17 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 65 l / min (3.9 m³ / orë). Kreu deri në 133 metra. Motori 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 393 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 393 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

393,94 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 2/17 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 10 në 65 litra në minutë me një mbizotërim prej 36.4 deri në 133 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR2 - PS

LLOJI
tre-fazor
4SR2/7 - PS
4SR2/10 - PS
4SR2/13 - PS
4SR2/20 - PS
4SR2/27 - PS
4SR2/39 - PS
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)15.3

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)