4SR2 / 27 - PS - 2 HP pompë elektrike trefazore zhytëse Shfaq të madhe

4SR 2/23 F-PS - Pompë elektrike zhytëse trefazore HP

4SR 2/23 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 65 l / min (3.9 m³ / orë). Koka deri në 179 metra. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 455 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 455 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,55 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

455,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 2/23 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ajo ka një normë të rrjedhës që varion nga 10 në 65 litra në minutë me një mbizotërim nga 49 në 179 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR2 - PS

LLOJI
tre-fazor
4SR2/7 - PS
4SR2/10 - PS
4SR2/13 - PS
4SR2/20 - PS
4SR2/27 - PS
4SR2/39 - PS
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 400V (NJË)4.3
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)65
Përhapja min. (m.)49
Max kokë. (m.)179
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers23
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)94.4
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)19
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)