4SR8 / 31 - PS - 7.5 pompë elektrike zhytëse trefazore HP Shfaq të madhe

4SR 8/32 F-PS - 7.5 HP pompë elektrike trefazore zhytëse

4SR 8/32 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 200 l / min (12 m³ / orë). Kreu deri në 224 metra. Motori 5.5 Kw (7.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 895 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 895 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 8,95 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

895,44 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 8/32 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 40 në 200 litra në minutë me një mbizotërim prej 65.5 deri në 224 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR8 - PS

LLOJI
tre-fazor
4SR8/4 - PS
4SR8/7 - PS
4SR8/9 - PS
4SR8/13 - PS
4SR8/17 - PS
4SR8/23 - PS
4SR8/31 - PS
4SR8/42 - PS
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)7.5
Thithjen në 400V (NJË)12.4
Kabllo gjatësia (m)3.6
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)65.5
Max kokë. (m.)224
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers32
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)191.1
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)40.9
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)