4SR1 / 13 - PS - Pompë elektrike trefazore elektrike HP nën tre faza Shfaq të madhe

4SR 1/12 F-PS - Pompë elektrike zhytëse trefazore HP HP

4SR 1/12 F-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 30 l / min (18 m³ / orë). Koka deri në 75 m. Motori 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 321 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 321 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,21 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

321,57 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 1/12 F-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje të rërës që nuk i kalon 150 g / m³.

Ka një prurje që ndryshon nga 5 deri në 30 litra në minutë me një mbizotërim prej 30 deri në 75 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR1 - PS

LLOJI
tre-fazor
4SR1/13 - PS
4SR1/18 - PS
4SR1/25 - PS
4SR1/35 - PS
4SR1/45 - PS
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 400V (NJË)1.6
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)30
Përhapja min. (m.)30
Max kokë. (m.)75
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerDelrin
Numri i impellers12
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)63.9
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)11.3
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë teknike 4SR F

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR F me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.08M)