4SR10 / 6 - N-PD - 1 pompë zhytëse trefazore HP Shfaq të madhe

4SR 10/5 N-PD - 1 pompë zhytëse trefazore HP

4SR 10/5 N-PD

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhjes deri në 250 l / min (15 m³ / orë). Kreu deri në 31.5 metra. Motor 0,75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 291 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 291 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,91 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

291,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 10/5 N-PD rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rëre që nuk i kalon 150 g / m³.

Ka një shpejtësi rrjedhjeje që varion nga 50 në 250 litra në minutë me një prevalencë nga 5 në 31.5 metra.

Për shkak të performancës dhe besueshmërisë së tij të lartë është i përshtatshëm për përdorim në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në lidhje me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikjes.

Pompë elektrike nën ujë me motor PEDROLLO të kthyeshëm.

Modele dhe performancës 4SR10 - PD

LLOJI
tre-fazor
4SR10/6 - PD
4SR10/8 - PD
4SR10/11 - PD
4SR10/16 - PD
4SR10/22 - PD
4SR10/30 - PD
4SR10/41 - PD
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 400V (NJË)2.5
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)31.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)78.5
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)12.4
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Fletë teknike 4SR N

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (778.33k)