4SR10 / 22 - N-PS - 4 HP pompë elektrike trefazore zhytëse Shfaq të madhe

4SR 10/18 N-PS - Pompë elektrike zhytëse trefazore HP HP

4SR 10/18 N-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 250 l / min (15 m³ / orë). Kreu deri në 113 metra. Motori 3 Kw (4 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 940 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 940 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 9,40 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

940,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 10/18 N-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 50 në 250 litra në minutë me një mbizotërim nga 19 deri në 113 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR10 - PS

LLOJI
tre-fazor
4SR10/6 - PS
4SR10/8 - PS
4SR10/11 - PS
4SR10/16 - PS
4SR10/22 - PS
4SR10/30 - PS
4SR10/41 - PS
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)4
Thithjen në 400V (NJË)6.9
Kabllo gjatësia (m)3.6
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)19
Max kokë. (m.)113
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers18
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)157,5
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)26.8

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR N

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (778.33k)