4SR12 / 14 - N-PS - 3 HP pompë elektrike trefazore zhytëse Shfaq të madhe

4SR 12/14 N-PS - Pompë elektrike trefazore e zhytur nga HP

4SR 12/14 N-PS

Produkt i ri

Shkalla e rrjedhës deri në 300 l / min (18 m³ / orë). Kreu deri në 73 m. Motori 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 644 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 644 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,44 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

644,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PEDROLLO 4SR 12/14 N-PS rekomandohet për pompimin e ujit të pastër me përmbajtje rërë që nuk tejkalon 150 g / m³.

Ka një shkallë prurjeje që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë me një mbizotërim prej 14 deri në 73 metra.

Për shkak të efikasitetit dhe besueshmërisë së lartë, është i përshtatshëm për t’u përdorur në fushat shtëpiake, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në bashkëpunim me autoklavat, për ujitje të kopshteve dhe kopshteve të perimeve, për sistemet e larjes, për ngritjen e presionit ose për sistemet e zjarrfikësve.

Pompë elektrike zhytëse me motor PEDROLLO të kapsuluar.

Modele dhe performancës 4SR12 - PS

LLOJI
tre-fazor
4SR12/5 - PS
4SR12/7 - PS
4SR12/9 - PS
4SR12/14 - PS
4SR12/19 - PS
4SR12/25 - PS
4SR12/34 - PS
4SR12/41 - PS
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)3
Thithjen në 400V (NJË)6.0
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)14
Max kokë. (m.)73
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers14
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Boshti i pompësAISI 304 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)155.2
Diametri (cm)9.8
Pesha (kg)26

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR N

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (778.33k)