4SR12m/5 - N-PD - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP Shfaq të madhe

4SR12m/5 - N-PD - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP

4SR12m/5 - N-PD

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Përhapja e deri në 27 metra. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 323 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 323 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

323,53 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E PEDROLLO 4SR12m/5 - N-PD është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

Ka një prurjes që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me përhapjen e nga 5 deri 27 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompë motorike PEDROLLO rewindable.

Modele dhe performancës 4SR12m - PD

LLOJI
të vetme-faza
4SR12m/5 - PD
4SR12m/7 - PD
4SR12m/9 - PD
4SR12m/14 - PD
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)5.9
Kabllo gjatësia (m)3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)6
Max kokë. (m.)27
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)89.9
Pesha (Kg)13.4
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike 4SR

Performanca, karakteristikat e konstruksionit dhe kthesat e punës të pompave të serive Pedrollo 4SR me PD të rindërtueshëm dhe motori PS të kapsuluar.

Shkarkime (1.79M)