6PD/25 - Motor rewindable 6" 25 HP-tre faza Shfaq të madhe

6PD/25 - Motor rewindable 6" 25 HP-tre faza

6PD/25

Produkt i ri

Fuqia: 18.5 Kw (HP 25) të Tensionit: 400 V / 50 Hz Aktuale: 40.7 dhe 42.1 Në Rpm: 2870/min

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 987 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 987 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 9,87 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

987,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me motor elektrik PEDROLLO PD modelet e Submersible Pompa 6SR është forcë lëvizëse e të gjithë trupit pompë.

E mesme e në mënyrë të veçantë për pompë që do të duhet të jetë towed, siguron performancën më të mirë.

Kjo është një zhytur motor rewindable në vaj bath-lloj të ushqimit, e plotë të kordonin e energjisë, 4m.

Izolimin e klasës F dhe mbrojtja e klasës IP68, të përshtatshme për përdorim.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Thithjen në 230V (NJË)40.7
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.0
Lartësia (cm)95.9
Pesha (kg)65
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 6PD

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 6PD Pedrollo pompa.

Shkarkime (158.74k)