6SR27/4 - HYD - submersible Pompë 600 litra Shfaq të madhe

6SR27/4 - HYD - submersible Pompë 600 litra

6SR27/4 - HYD

Produkt i ri

Prurjes deri në 600 l/min (36 m3/h). Kreu deri në 54 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 445 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 445 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

445,49 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompë PEDROLLO 6SR27/4 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 100g/m3.

E PEDROLLO 6SR27/4 ka një rrjedhë që varion nga 100 deri në 600 litra në minutë, me një prevalencë prej 18 deri në 54 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e civile sektoret industriale dhe bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, për larjen e bimëve, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modele dhe shfaqje 6SR27 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
6SR27/4 - HYD
6SR27/5 - HYD
6SR27/7 - HYD
6SR27/8 - HYD
6SR27/10 - HYD
6SR18/15 - HYD
6SR27/14 - HYD
6SR27/17 - HYD
6SR27/20 - HYD
6SR27/27 - HYD
IMPELLERS
numri
4
5
7
8
10
12
14
17
20
27
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
100 ÷ 60053 ÷ 18
100 ÷ 60066 ÷ 22
100 ÷ 60092 ÷ 31
100 ÷ 600106 ÷ 35
100 ÷ 600132 ÷ 44
100 ÷ 600159 ÷ 53
100 ÷ 600185 ÷ 62
100 ÷ 600224 ÷ 75
100 ÷ 600264 ÷ 88
100 ÷ 600356 ÷ 119
GOJA
nevojën.
3"

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 6SR

Performance, kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të zhytes elektrike pompat 6 inç seri 6SR të Pedrollo.

Shkarkime (1.86M)