6SR36/4 - HYD - submersible Pompë 800 litra Shfaq të madhe

6SR36/4 - HYD - submersible Pompë 800 litra

6SR36/4 - HYD

Produkt i ri

Prurjes deri në 800 l/min (48 m3/h). Përhapja e deri në 47 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 816 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 816 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 8,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

816,73 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompë PEDROLLO 6SR36/4 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 100g/m3.

E PEDROLLO 6SR36/4 ka një rrjedhë që varion nga 100 deri në 800 litra në minutë, me një prevalencë nga 14 deri në 47 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e civile sektoret industriale dhe bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, për larjen e bimëve, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet dhe performanca 6SR36 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
6SR36/4 - HYD
6SR36/6 - HYD
6SR36/8 - HYD
6SR36/10 - HYD
6SR36/11 - HYD
6SR36/13 - HYD
6SR36/15 - HYD
6SR36/19 - HYD
6SR36/23 - HYD
IMPELLERS
numri
4
6
8
10
11
13
15
19
23
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
100 ÷ 80045 ÷ 14
100 ÷ 80067 ÷ 20
100 ÷ 80089 ÷ 27
100 ÷ 800111 ÷ 34
100 ÷ 800123 ÷ 37
100 ÷ 800145 ÷ 44
100 ÷ 800167 ÷ 51
100 ÷ 800212 ÷ 65
100 ÷ 800256 ÷ 78
GOJA
nevojën.
3"

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 6SR

Performance, kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të zhytes elektrike pompat 6 inç seri 6SR të Pedrollo.

Shkarkime (1.86M)