6SR44/3 - HYD - submersible Pompë 1000 litra Shfaq të madhe

6SR44/3 - HYD - submersible Pompë 1000 litra

6SR44/3 - HYD

Produkt i ri

Prurjes deri në 1000 l/min (60 m3/h). Kreu deri në 35 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 764 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 764 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,64 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

764,76 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompë PEDROLLO 6SR44/3 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 100g/m3.

E PEDROLLO 6SR44/3 ka një numër që varion nga 200 deri në 1000 litra në minutë me përhapjen e 13 me 35 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e civile sektoret industriale dhe bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, për larjen e bimëve, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet performanca 6SR44 - HYD dhe

LLOJI
vetëm hidraulike
6SR44/3 - HYD
6SR44/4 - HYD
6SR44/5 - HYD
6SR44/6 - HYD
6SR44/8 - HYD
6SR44/9 - HYD
6SR44/11 - HYD
6SR44/13 - HYD
6SR44/16 - HYD
6SR44/21 - HYD
IMPELLERS
numri
3
4
5
6
8
9
11
13
16
21
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
200 ÷ 100033 ÷ 13
200 ÷ 100044 ÷ 18
200 ÷ 100054 ÷ 22
200 ÷ 100065 ÷ 26
200 ÷ 100087 ÷ 35
200 ÷ 100098 ÷ 39
200 ÷ 1000120 ÷ 48
200 ÷ 1000141 ÷ 57
200 ÷ 1000174 ÷ 70
200 ÷ 1000228 ÷ 92
GOJA
nevojën.
3"

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 6SR

Performance, kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të zhytes elektrike pompat 6 inç seri 6SR të Pedrollo.

Shkarkime (1.86M)