6SR18/4 - PD - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 5.5 Shfaq të madhe

6SR18/4 - PD - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 5.5 HP

6SR18/4 - PD

Produkt i ri

Prurjes deri në 450 l/min (27 m3/h). Kreu deri në 54 m. Motor 4 Kw (5.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1035 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1035 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 10,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 035,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompë elektrike PEDROLLO 6SR18/4 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 100g/m3.

E PEDROLLO 6SR18/4 ka një prurjes që varion nga 50 deri në 450 litra në minutë me një prevalencë nga 22 deri në 54 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e civile sektoret industriale dhe bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, për larjen e bimëve, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modele dhe shfaqje 6SR18 - PD

LLOJI
tre-fazor
6SR18/4 - PD
6SR18/6 - PD
6SR18/9 - PD
6SR18/11 - PD
6SR18/13 - PD
6SR18/15 - PD
6SR18/18 - PD
6SR18/22 - PD
6SR18/26 - PD
PUSHTET
KWHP
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115
1317.5 *
1520
18.522
2230
IMPELLERS
numri
4
6
9
11
13
15
18
22
26
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
50 ÷ 45053.8 ÷ 22
50 ÷ 45080.5 ÷ 32
50 ÷ 450121 ÷ 48
50 ÷ 450148 ÷ 59
50 ÷ 450175 ÷ 70
50 ÷ 450202 ÷ 80
50 ÷ 450242 ÷ 96
50 ÷ 450296 ÷ 118
50 ÷ 450350 ÷ 139
GOJA
nevojën.
3"
* Pompë e pajisur me motor, të aftë për të zhvilluar fuqinë e deri në 20HP

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë 6SR

Performance, kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të zhytes elektrike pompat 6 inç seri 6SR të Pedrollo.

Shkarkime (1.86M)