MBO027 - Brisk standard për lëndinë mower prerja 56 cm Shfaq të madhe

MBO027 - Brisk standard për lëndinë mower prerja 56 cm

MBO027

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 24 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 24 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

24,99 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në teh të mower janë dëmtuar mund të shkaktojë tepruar dridhje, ndërsa ata të konsumuar për të krijuar parregullt harton në lëndinë tuaj.

E blades e lëndinë mower mund të jetë e mprehur disa herë për të zgjatur jetën e saj dhe të sigurojë që lëndinë tuaj është prerë në mënyrë të balancuar para nevojë për zëvendësim të plotë. Ky zëvendësim teh të kualitetit të lartë metalike do të ju ndihmojë të veprojë tuaj mower në kulmin e performancës!

Teh metalik është me cilësi të lartë për lëndinë mower.

Teh gjatësi 56 cm.

Për modelet me M56-XXX.

ModeliTë mushkërive.LlojiShih
MBO01646 cmMulchingShih
MBO01740 cmStandardShih
MBO01846 cmCombiShih
MBO02050 cmCombiShih
MBO02453 cmMulchingShih
MBO02550 cmStandardShih
MBO02653 cmCombiShih
MBO02756 cmStandardShih

Komente