OLO020 - Tank e karburantit 5 litra Shfaq të madhe

OLO020 - Tank e karburantit 5 litra

OLO020

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,58 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E canister mund të përdoret për të ruajtur deri në 5 litra karburant.

E grykë të drejtuar bën të lehtë për të furnizohem pa humbje.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...