MBO018 - Teh combi për lëndinë mower prerë 46 cm Shfaq të madhe

MBO018 - Teh combi për lëndinë mower prerë 46 cm

MBO018

Produkt i ri

Standardi i prerë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

17,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në teh të mower janë dëmtuar mund të shkaktojë tepruar dridhje, ndërsa ata të konsumuar për të krijuar parregullt harton në lëndinë tuaj.

E blades e lëndinë mower mund të jetë e mprehur disa herë për të zgjatur jetën e saj dhe të sigurojë që lëndinë tuaj është prerë në mënyrë të balancuar para nevojë për zëvendësim të plotë. Ky zëvendësim teh të kualitetit të lartë metalike do të ju ndihmojë të veprojë tuaj mower në kulmin e performancës!

Teh metalik është me cilësi të lartë për lëndinë mowers McCulloch, me standarde të prerë.

Teh gjatësi 46 cm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...