MBO016 Brisk - mulching për lëndinë mower prerë 46 cm Shfaq të madhe

MBO016 Brisk - mulching për lëndinë mower prerë 46 cm

MBO016

Produkt i ri

Prerja mulching.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 20 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 20 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,20 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

20,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në teh të mower janë dëmtuar mund të shkaktojë tepruar dridhje, ndërsa ata të konsumuar për të krijuar parregullt harton në lëndinë tuaj.

E blades e lëndinë mower mund të jetë e mprehur disa herë për të zgjatur jetën e saj dhe të sigurojë që lëndinë tuaj është prerë në mënyrë të balancuar para nevojë për zëvendësim të plotë. Ky zëvendësim teh të kualitetit të lartë metalike do të ju ndihmojë të veprojë tuaj mower në kulmin e performancës!

Teh metalik është me cilësi të lartë për lëndinë mower McCulloch me mulch.

Teh gjatësi 46 cm.

Modele McCulloch mulliri

ModeliTë mushkërive.LlojiShih
MBO01646 cmMulchingShih
MBO01740 cmStandardShih
MBO01846 cmCombiShih
MBO02050 cmCombiShih
MBO02453 cmMulchingShih
MBO02550 cmStandardShih
MBO02653 cmCombiShih
MBO02756 cmStandardShih

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...