MBO020 - Teh combi për lëndinë mower të prerjes 50 cm Shfaq të madhe

MBO020 - Teh combi për lëndinë mower të prerjes 51 cm

MBO020

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 18 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 18 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,18 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

18,52 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në teh të mower janë dëmtuar mund të shkaktojë tepruar dridhje, ndërsa ata të konsumuar për të krijuar parregullt harton në lëndinë tuaj.

E blades e lëndinë mower mund të jetë e mprehur disa herë për të zgjatur jetën e saj dhe të sigurojë që lëndinë tuaj është prerë në mënyrë të balancuar para nevojë për zëvendësim të plotë. Ky zëvendësim teh të kualitetit të lartë metalike do të ju ndihmojë të veprojë tuaj mower në kulmin e performancës!

Teh metalik është me cilësi të lartë për lëndinë mower.

Teh gjatësi 50 cm.

Për modelet M51-XXX.

ModeliTë mushkërive.LlojiShih
MBO01646 cmMulchingShih
MBO01740 cmStandardShih
MBO01846 cmCombiShih
MBO02050 cmCombiShih
MBO02453 cmMulchingShih
MBO02550 cmStandardShih
MBO02653 cmCombiShih
MBO02756 cmStandardShih

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...